GO-SIGNING40 3x3 Bedrukte Eventtent
SKU: GOS4033
Verwacht: Op bestelling +/- 15 werkdagen levertijd
check Te zien in onze showroom
Bezig met laden...
Bezoek showroom
Goed om mee te bestellen!
Grizzly Outdoor
  • PVC
  • Tenttype : GO-UP/Easy Up
Grizzly Outdoor
GO-SIGNING Bedrukte wand 3m | Buitenzijde
  • Brandvertragend
  • Inclusief tas
  • Wand doek : 600 D
GO-SIGNING Bedrukte wand 3m | Binnenzijde
  • Brandvertragend
  • Inclusief tas
  • Wand doek : 600 D
GO-SIGNING Bedrukte wand 3m | Dubbelzijdig
GO-SIGNING half hoge wand 3 m enkelzijdig bedrukt | Voor 40mm frame
GO-SIGNING half hoge wand 3 m dubbelzijdig bedrukt | Voor 40mm frame
Omschrijving GO-SIGNING40 3x3 Bedrukte Eventtent
GO-SIGNING® bedrukte eventtent 3x3 – GO-UP 40
Frame & Constructie – GO-UP 40
Het GO-UP 40 aluminium Easy-Up frame is een zeshoekig (hexagon) frame dat is opgebouwd uit hoogwaardig 6061/T6 aluminium, met een wanddikte van 2 mm en profieldimensies van 40 × 40 mm (hoek-tot-hoek circa 50 × 50 mm).
Deze constructie biedt:
  • Hoger structureel draagvermogen en betere vervormingsweerstand dan frames met dunner aluminium;
  • Verstelbare werkhoogte in 4 standen voor optimale positionering bij uiteenlopende toepassingen;
  • Robuuste hamerslag scharnierpunten en bevestigingsdelen, afgestemd op herhaald op- en afbouwen;
Toepassingen
Deze bedrukte eventtent 3x3 is ideaal voor:
  • Beurzen en zakelijke evenementen
  • Merkactivaties en roadshows
  • Sportevenementen en sponsorpresentaties
  • Festivals en outdoor events
Doek & bedrukking
  • Full-colour sublimatiebedrukking
  • Hoogwaardig 600D polyester doek
  • Kleurvast en slijtvast
  • 100% waterdicht